en

AKTUALNOŚCI

KONFERENCJA - PODSUMOWANIE FESTIWALU

poniedziałek, 4 stycznia 2016

Pierwsza edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART IN ART dobiegła końca. Jest nam trochę smutno z tego powodu, że to już, że nie będzie kolejnych gości, nowych spektakli, nowych wrażeń. Jednak z drugiej strony mamy poczucie, że to wyjątkowe wydarzenie przyniosło też NAJmłodszym (i nie tylko ;)) ogrom radości, wiele wspaniałych momentów: wzruszeń, zaciekawienia, zaskoczenia, wesołości, zabawy i inspiracji - dzięki temu wiemy, że było warto!

czytaj więcej

Austriacki Teatr TOIHAUS - ostatni spektakl festiwalu

wtorek, 8 grudnia 2015

Trudno w to uwierzyć, ale powoli żegnamy się z tegoroczną, pierwszą edycją festiwalu TAKE PART IN ART. Jako nasz ostatni gość na scenie Starej Prochowni wystąpi austriacki teatr Toihaus Salzburg ze spektaklem TAM I Z POWROTEM.

czytaj więcej
poniedziałek, 4 stycznia 2016

KONFERENCJA - PODSUMOWANIE FESTIWALU

 

 

22 grudnia odbyła się Konferencja podsumowująca to kilkumiesięczne wydarzenie. W ramach Festiwalu od maja do grudnia 2015 odbyło się ponad 100 wydarzeń. Gościliśmy 9 teatrów z 7 krajów (Włoch, Belgii, Holandii, Austrii, Niemiec, Hiszpanii, Polski), zaprezentowaliśmy 12 różnych spektakli, które zostały zagrane 77 razy. Przedstawienia obejrzało 6 tysięcy widzów, zarówno rodzin z dziećmi, jak i grup maluchów z 33 żłobków i 30 przedszkoli. Wystąpiło dla nas 38 zagranicznych artystów, którzy poprowadzili także cykl 30 warsztatów dla nauczycieli w ramach festiwalowego programu LABORATORIUM TEATRU. Festiwal wsparło 24 partnerów i patronów - pięknie dziękujemy wszystkim za współpracę i wsparcie!

 

Serdecznie dziękujemy również setce gości przybyłym na konferencję, a uczestniczkom warsztatów gratulujemy wspaniałego występu!

 

Ogromne podziękowania należą się również WAM drodzy widzowie! Dzięki WAM festiwal TAKE PART IN ART był tak kolorowy i emocjonujący :)


Powrót
Austriacki Teatr TOIHAUS - ostatni spektakl festiwalu
wtorek, 8 grudnia 2015

Austriacki Teatr TOIHAUS - ostatni spektakl festiwalu

Trudno w to uwierzyć, ale powoli żegnamy się z tegoroczną, pierwszą edycją festiwalu TAKE PART IN ART. Jako nasz ostatni gość na scenie Starej Prochowni wystąpi austriacki teatr Toihaus Salzburg ze spektaklem TAM I Z POWROTEM.