en

AKTUALNOŚCI

KONFERENCJA - PODSUMOWANIE FESTIWALU

poniedziałek, 4 stycznia 2016

Pierwsza edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART IN ART dobiegła końca. Jest nam trochę smutno z tego powodu, że to już, że nie będzie kolejnych gości, nowych spektakli, nowych wrażeń. Jednak z drugiej strony mamy poczucie, że to wyjątkowe wydarzenie przyniosło też NAJmłodszym (i nie tylko ;)) ogrom radości, wiele wspaniałych momentów: wzruszeń, zaciekawienia, zaskoczenia, wesołości, zabawy i inspiracji - dzięki temu wiemy, że było warto!

czytaj więcej

Austriacki Teatr TOIHAUS - ostatni spektakl festiwalu

wtorek, 8 grudnia 2015

Trudno w to uwierzyć, ale powoli żegnamy się z tegoroczną, pierwszą edycją festiwalu TAKE PART IN ART. Jako nasz ostatni gość na scenie Starej Prochowni wystąpi austriacki teatr Toihaus Salzburg ze spektaklem TAM I Z POWROTEM.

czytaj więcej
poniedziałek, 30 listopada 2015

Włoski spektakl na pięć skarpet i 4 pary rajstop.

Dwa spektakle teatru La Baracca, które mieliśmy już okazję zobaczyć na scenie Starej Prochowni – DOM i ON-OFF – urzekły nas pod wieloma względami. Carlotta i Andrea zbudowali dom ze zwykłych rur hydraulicznych, był to jednak dom całkiem niezwykły: pełen ciepła, miłości, radości i zrozumienia.  Dom, który każdy z nas nosi w swoim sercu. Podczas spektaklu ON-OFF mogliśmy podziwiać mistrzowskie umiejętności techniczne aktora, który zaprezentował magiczny pokaz świateł. Przy okazji tej zabawy, zapewne całkiem niechcący, oswoił z ciemnością niejednego malucha obecnego na widowni.

Trzeci spektakl Włochów stawia na barwną grę aktorską, a zabawna scenografia porusza wyobraźnię, która nie zna granic. Pełna niespodzianek historia Małego Słonika zaskakuje i rozśmiesza do łez, więc jeśli jesteście ciekawi, dlaczego słonie mają trąby, nie możecie przegapić tego spektaklu!

 

Reżyseria: Bruno Capaggli
Występuje: Bruno Capaggli
Czas trwania: 40 minut

 

Spektakl rekomendowany dla dzieci w wieku 2 – 6 lat.

 

Termin:

05.12 g. 10:00, 12:00 i 16:00

06.12 g. 10:00, 12:00 i 16:00

 

Miejsce:

Stara Prochownia SCEK, ul. Boleść 2

tel. 512 622 215

 

Bilety dostępne ONLINE

 

 


Powrót
Teatr HELIOS z drugą wizytą na festiwalu TAKE PART IN ART
czwartek, 12 listopada 2015

Teatr HELIOS z drugą wizytą na festiwalu TAKE PART IN ART

Wodne eksperymenty rodem z laboratorium, bitwa morska na gąbki czy koncert muzyki na trzy krople i wodną parę – czym zaskoczy nas niemiecki teatr HELIOS, który będziemy gościć po raz drugi na festiwalu TAKE PART IN ART 21 i 22 listopada. Uwaga - spektakl H2O wciąga jak nurt rwącej rzeki!