2-5 LAT Kup bilet

 

Woda – wydaje nam się, że wiemy o niej wszystko. Ale gdy przyjrzymy się jej bliżej odkrywamy nagle, że jest pełna niespodzianek i nadal stanowi tajemnicę, nie tylko dla naukowców. Woda jest  niezwykłym żywiołem dającym życie i radość. Może być topniejącą lodową bryłą, połyskującą fontanną, wilgotnym powietrzem, orzeźwiającym napojem, wzburzoną falą, elementem dźwiękowym lub refleksem światła - w tym spektaklu przybiera przeróżne formy. Inspiruje wykonawców i publiczność. Woda - poezja, która uświadamia nam, czym jest Cud Życia. Wszystko zaczyna się od pojednczej kropli ...
 
Reżyseria: Barbara Kölling
Występuje: Michael Lurse, 
Marko Werner, Holger Queck
Czas trwania: 30 minut

Info o teatrze

Teatr HELIOS założony został w  1989 roku w Kolonii przez profesjonalna grupę artystów, muzyków, lalkarzy i aktorów. Tworzy przedstawienia dla dzieci od 2 roku życia, jak również dla młodzieży i dorosłych widzów. Od 1997 roku siedziba teatru znajduje się w mieście Hamm specjalnie przebudowanym na ten cel kinie przy dworcu centralnym. W ciągu ostatnich kilku lat Teatr HELIOS był wielokrotnie nagradzany za swoje niekonwencjonalne i artystyczne podejście w tworzeniu spektakli dla dzieci. 

 

Teatr HELIOS jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Artystycznego SMALL SIZE. Oprócz spektakli dla dzieci 2+ Teatr HELIOS jest żywo zainteresowany wymianą wiedzy i doświadczeń na temat tworzenia sztuki dla najmłodszych widzów, zarówno na poziomie narodowym jak i międzynarodowym. Jest organizatorem międzynarodowego festiwalu teatrów dla młodej publiczności "hellwatch".

 

helios-theater.de