1-4 LAT Kup bilet

 

RĘKAW to oryginalny teatr tańca, w którym pokażemy mnóstwo osobliwych małych stworzeń, szczęśliwych z tego powodu, że są... inne. Przy akompaniamencie równie niezwykłych instrumentów, takich jak ud i Alphorn, skarpety i rajstopy będą tańczyć i poruszać sie w rytm muzyki. Swetry przekształcą się w małe dziwne stworzonka. Słodkie kłębuszkowe potworki będą przeciskać się przez różne otwory, rękawy, nogi i odnogi. Zobaczymy niezwykły taniec 8 ramiennego śpiewającego stwora w duecie z długoramienną dziewczyną. W tym cudownym świecie wszystko, co jest inne, okazuje się też wyjątkowe.

 

Reżyseria i choreografia: Karolien Verlinden
Pomysł: Karel van Ransbeeck
Występują: Tristan Driessens, Jean Bermes, Shosha van Kranendonk
Opracowanie muzyczne: Mathias Coppens
Scenografia: Wim van de Vyver
Kostiumy: Astrid Michaelis
Czas trwania: 30 minut

Info o teatrze

 

W 2015 roku Teatr De Spiegel obchodzi 50-lecie istnienia. Przez ostatnie 5 lat organizacja ta stałą się pionierem innowacyjnych sztuk performatywnych dla dzieci.
 
Teatr De Spiegel specjalizuje się w tworzeniu spektakli dla najmłodszych dzieci - od 3 miesiecy do 3 lat. Aktorzy i muzycy wchodzą w interakcję z obiektami, przestrzenią i muzyką, jak również z publicznością. Ten niezwykły sposób komunikacji sprzyja kameralej i sympatycznej atmosferze przedstawień. Teatr De Spiegel wzbudza ciekawość i zdumienie zarówno dzieci, jak i dorosłych oraz pobudza ich wyobraźnię. De Spiegel jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Artystycznego SMALL SIZE.