W trakcie warsztatów wielokrotnie odwoływać się będziemy do naszych wspomnień z dzieciństwa. Będą one stanowiły doskonały materiał wyjściowy do ćwiczeń i wykorzystywania ich podczas warsztatów w formie werbalnej, figuratywnej i metaforycznej. Uczestnicy będą rozwijać swoją wyobraźnię teatralną, taneczną i muzyczną przede wszystkim za pomocą improwizacji, która jest podstawową metodą pracy  nad spektaklami dla najmłodszych widzów w teatrze Toihaus.
  • Prowadzący: Gudrun Raber-Plaichinger

    Laureatka nagrody I stopnia w dziedzinie gry na skrzypcach, skrzypcach barokowych oraz nauczania gry na instrumentach. Wielokrotnie nagradzana w konkursach "Youth make music" oraz "Prima la Musica". Członkini orkiestry barokowej w L'Orfeo.

  • Prowadzący: Yoko Yagihara
    Urodzona w Tokio. Studiowała fortepian na Uniwersytecie w Tokio. Ukończyła edukację muzyczną i taneczną ze specjalizacją perkusyjną w Instytucie Orffa w Salzburgu. Jest członkiem zespołu muzycznego w teatrze Toihaus - współtworzy program sztuk muzycznych i performatywnych.
  • Prowadzący: Julia Schwarzbach

    Urodzona w Monachium, studiowała taniec w Instytucie Orffa, taniec współczesny w eksperymentalnej akademii tańca, uzyskała dyplom performera oraz kreatywnego badacza na Uniwersytecie Roehamton. Otrzymała stypendium ministra za wybitne osiągnięcia. Od 2008 roku występuje w spektaklu "Tam i z powrotem" na scenach teatrów w Austrii oraz międzynarodowych festiwalach dla dzieci.