ZASADY UCZESTNICTWA I WAŻNE INFORMACJE

 

 1. Program kierowany jest do nauczycieli i pedagogów warszawskich żłobków i przedszkoli.

 

 1. Uczestnictwo w Programie jest bezpłatne i obejmuje  udział w 14 warsztatach tematycznych w okresie od maja do grudnia 2015 r. prowadzonych przez aktorów, reżyserów,  międzynarodowych ekspertów, praktyków i znawców zagadnienia.

 

 1. Kalendarz warsztatów dostępny jest w zakładce STREFA NAUCZYCIELA/KALENDARZ WARSZTATÓW. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy. Aby wydrukować kalendarz dla swojej grupy należy kliknąć odpowiednią ikonkę z nazwą grupy.

 

Grupa A – pracownicy żłobków

Grupa B – pracownicy przedszkoli

              

 1. Dodatkowo uczestnicy programu mogą również bezpłatnie uczestniczyć we wszystkich spektaklach i wydarzeniach festiwalowych.

 

 1. Zgłoszenia do Programu należy dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (do pobrania tutaj). Formularz zgłoszeniowy należy wydrukować, starannie wypełnić, a następnie przesłać w formie elektronicznej (zeskanowanej) na dedykowany adres e-mail:

 

 

 1. Zgłoszenia do Programu należy dokonać w terminie do 15 maja 2015 r. do godziny 12:00

 

 1. Za termin dostarczenia zgłoszenia przyjmuje się datę jego wpływu na prawidłową  skrzynkę e- mailową wskazaną w pkt. 4.  

 

 1. Do uczestnictwa w Programie zakwalifikowanych zostanie 40 osób, o czym zostaną poinformowane drogą e-mailową w terminie do 15 maja 2015 r.

 

 1. O udziale w Programie decyduje kolejność zgłoszeń.

              

 1. Uczestników programu wspierać będzie opiekun merytoryczny,  szczególnie w części związanej z przygotowaniem i realizacją pracy końcowej.

 

 1. Wszystkie warsztaty tłumaczone będą na język polski.

 

 

Prosimy o przemyślane zgłaszanie się do programu. To poważna decyzja, która wymaga deklaracji uczestnictwa we wszystkich zaplanowanych warsztatach w okresie od maja do grudnia 2015 r. oraz przygotowania pracy końcowej do 30 czerwca 2016 r.